GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 8681466
nr 868 1466
Stekfat
Kina, 1700-tal, längd: 25
Kondition: nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:55:44
1.300 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.700 kr